468x60 reklam alanı

Erzurum Sohbet Ortamı


Erzurum Sohbet Ortamı

Erzurum Sohbet Ortamı

– Ücretsiz sohbet sitesi sizler için Açık. Erzurum Sohbet Ortamı Sayesinde yeni Arkadaşlıklar yeni Aşklar Sohbet sitesi.

Kaliteli bir sohbet sitesi olan https://www.gulchat.com ailesi olarak burada sizleri aramızda görmek istiyoruz. gelin birlikte chat yapalım sohbet edelim. burada yeni arkadaşlıklarımız oluşsun. ve belkide yeni aşklara yelken açabiliriz. bugün sizlere yine bir şehir makalesi ile başa başa bırakmak istiyorum. Erzurum Türkiye’nin Doğu Anadolu bölgesinde bulunan gerçekten çok güzel bir şehir ve sizlerin ziyaretlerini beklemekte peki Erzurum HAKKINDA Sizlere bilgi vermek istiyorum : Erzurum Nüfusu kaç geçtiğimiz yıla göre :5.786 azalmış vede 762.062 olmuştur ve bu nüfus yapılan detaylı araştırmalara göre ise : 379.893 erkek ve 382.169 kadından oluşmaktadır. Yüzde olarak ise: %49,85 erkek, %50,15 kadın peki bu nüfus neden bu kadar azaldı? güzel gidiyordu iş imkansızlıkların oluşumu etkiledi. gerçekten öyle. coğu memlekette iş imkanı neredeyse yok denilicek kadar az. O zaman ne oluyor göç ve büyük memleketlere göç ediyorlar. hayatta kalabilmek için peki Erzurum ilçeleri Toplam 20 tane ilçesi bulunmakta bunlar : Aşkale Aziziye Çat Hınıs Horasan Ispir Karaçoban Karayazı Köprüköy Narman Oltu Olur Palandöken Pasinler Pazaryolu Şenkaya Tekman Tortum Uzundere Yakutiye ve bir çok güzel yerleri bulunmakta olan bir şehrimiz ve sizlerin ziyaretlerini bekliyor peki son olarak. Erzurum Tarihi yerler Yakutiye Medresesi + Ulu Cami + Adurrahman Gazi hz türbesi + Lala Mustafa Paşa Camisi + Çifte Minareli Medrese + Rustem Pasha Kervansaray + Erzurum Kalesi + Mehmet Zahid Kotku Cami + Cimcime Hatun Kumbeti + Erzurum Boyahane Camii + Mecidiye Tabyası + Paşa Bey Konağı + Erzurum Saat Kulesi + Bakırcı Cami + ve bir çok güzel yerleri bulunmakta olan şehrimiz sizlerin ziyaretlerini bekliyor. Erzurum Hakkında Bildiklerimiz bu kadar şimdi sizleri Seviyeli sohbet Sitesine davet etmek istiyorum.

Erzurum Sohbet

Erzurum Sohbet


Şunlarda ilginizi çeke bilir :


Dadaş Sohbet Ortamı

Erzurum Sohbet Ortamı Bir çok kişinin burada olduğu bir sunucu. Kaliteli sohbet edilmekte. haydi gel sende sohbet et. en iyi arkadaşlıklarla bir kal. Türkiye’nin her bir ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımız burada sizleri bekliyor olacak. peki ya sen neredesin* Nesini anlatayım ki sohbet sitesini Mükemmel insanlarla tanışmak için giriş yapman yeterli olacaktır.

Erzurum Sohbet Ortamı

Erzurum Sohbet Ortamı


Yazar: admin

Yayınlanma Tarihi: 27 Nisan 2020

Kategori: Sohbet Odaları

Görüntüleme: 610 Defa

Etiketler:

468x60 reklam alanı
Bir cevap bırakın.