468x60 reklam alanı

IRC Toplu Kanal Sajoin Addonu


IRC Toplu Kanal Sajoin Addonu

IRC Toplu Kanal Sajoin Addonu

– Merhaba sizlere bugün işe yarıyan IRC Toplu Kanal Sajoin Addonu paylaşmak istedim.

Kaliteli sohbet sitesi olarak sizlere bugün bunu paylaşmak istedim işinize yarar diye düşündüm özellikle sunucu sahipleri bu konu onları çok ilgilendirir. peki IRC Toplu Kanal Sajoin Addonu ne işe yarıyor hemen bunu belirteyim mesela sizler #Sohbet Kanalı Açtınız ama #Chat kanalı da açtınız. #Chat kanalına tek tek user çağırmanıza gerek yok bu addon sayesinde sizlerde hepsini hemen çeke biliceksiniz bu sayede Vakit kaybı olmayacak.

Peki bu Komutu nasıl eklerim Nasıl çalışır ? Cevap : MİRC kullanıcı iseniz. Mirc inizin remote bölümüne ekliceksiniz Remote kısmının sonuna. Nasıl çalışır ise şudur mesela /Gelin #Sohbet #Chat Komut : /gelin #kanal #yenikanal şeklinde çalışmaktadır.

Çok basit şekilde Mirc’inizi açın. vede Ctrl+R tuşuna birden basın. önünüze Remote bölümü gelicektir sonuna gelin. vede şu komutu yazın

50 Tl verirsen komutu atarım :p şaka şaka . alias gelin { var %c1 $nick($1,0) | while (%c1 > 0) { sajoin $nick($1,%c1) $2 | dec %c1 } }
bunu ekledikten sonra tamam tuşuna basın vede komutu deneyin. /gelin #sohbet #chat gibi deneyin ne demek istediğimi anlıyacaksınız Kolay gelsin. emeğe saygı lütfen bir yorumu çok görmezsiniz bu kardeşinize. teşekkür ederim.

IRC Toplu Kanal Sajoin Addonu

IRC Toplu Kanal Sajoin Addonu


Yazar: admin

Yayınlanma Tarihi: 18 Mayıs 2020

Kategori: Genel

Görüntüleme: 556 Defa

Etiketler:

468x60 reklam alanı
1 Yorumlar
Murat

Gerçekten güzel bir makale olmuş eline koluna emeğine sağlık, başarılarının devamını dilerim.

Bir cevap bırakın.