468x60 reklam alanı

Kaliteli Chat Siteleri


Kaliteli Chat Siteleri

Kaliteli Chat Siteleri

– Ücretsiz olarak sohbet sitesine giriş yapın. Kaliteli Chat Siteleri Sayesinde yeni Arkadaşlıklar edinin.

Kaliteli Chat Siteleri Arasında Sohbet sitemizin her zaman kalıcı bir yanı ve siz değerli tüm üyelerimize ufak bir uyarıda bulunacağız ve lütfen dikakte alın, bu nacizane uyarı, özellikle bayanlar bugün çok feminizim nedense, karşınızdaki insanı tam tanımadan whatshapp, skype, telefon numaranızı vermeyin. Kamera açmayın. Yaşanmış birçok olaylar var ki bu sohbet odalarında yalnızlığınızı paylaşmak adına kendinizi zor duruma düşürmeyin. Her an görüntünüzü çekilip bazı formlarda paylaşılmış olarak görebilirsiniz. Kendinizle alakalı özellerinizi paylaştığınız insanlar, sizi tehdit edebilir. Muhabbet ortasında flört şeklinde Rumuzu yönelik sohbet esnasında güvenip anlattıklarınız konu sohbet sitesinde bulunan herkes tarafından görülebilir. özelinize gelen sizi rahatsız eden admin yada sohbet sorumlusunu admin şikayet odasında edebilirsiniz.

Şunlarda hoşunuza gide bilir :Gönül ne çay içmek ister, ne kahve gönül sohbet ister çay, kahve bahane. Gelmek ister Muhabbet daralan ruhum, ya kırılırsa ağlayan ruhum, Her sözde aradım beni anlayan bir dost, dört duvarda gelmedi bana söz. Yukarıda gördüğünüz yazıları girdiğiniz bütün sohbet sitelerinde vardır aman dikkat bu tuzaklara düşmeyin. Chat sitelerinde arkadaşlar, sevgiler edinirken gözünüzü açın her an karşınızdaki sizinle kurduğu muhabbeti kötüye kullanabilir. Gönül dostu dediğiniz insan sizin baş düşmanınız olabilir. Hayatınıza dair paylaştığınız sırlarınızı size karşı kullanabilir. Hemen bu sitemize katılın ve burada eşsiz olarak hoş vakitlerinizi mutlaka burada geçirin arkadaşlık ve dostluklar burada peki sizler neredesiniz hemen sizleri de aramıza bekleriz.

Kaliteli Sohbet Odaları

Bu şikayetiniz değerlendirecek olduğu gibi, birileri sizinle ilgilenmiyorsa site sahibine ulaşın site şayet sizi rahatsız eden kişi site sahibi bir admin se, o sunucusunu terk edin. Zira özelleriniz okunabilir. Sizin özelinizi deşifre edilebilir. Malesef gerçek hayatta olduğu gibi, Irc ortamında da bu tür kötüler kötülükler var. Gerçeğin devamı olan sanal alem, tam olarak kişinin kendini yansıtırı. Sakın çarpı ya bastım çıktım mantığına inanmayın zira sunucuya bağlandığınız IP sizin ev adresinize kadar bulmalarını sağlar. Emin olmadığınız sitelerde edeceğiniz iki muhabbet başınıza çok büyük dertler açabilir.Gönül sohbet odaları misafirlerinden ricamız bizlere başka sunucularda yaşadığınız yada yaşanmış bu tarz konuları getirmeyin. Bilenler bilmeyenleri uyarsın mantığıyla yazılarımızda yer verebiliriz. Olmadık yok, duyulmadık çok bu alemde.

Kaliteli Chat Siteleri

Kaliteli Chat Siteleri


Yazar: admin

Yayınlanma Tarihi: 10 Haziran 2020

Kategori: Mobil Chat

Görüntüleme: 1035 Defa

Etiketler:

468x60 reklam alanı
Bir cevap bırakın.